GreatLux Technology Co, Ltd

Önce kalite, müşteri her şeyden önce!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

GreatLux Technology Co., Ltd

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin GreatLux Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin GreatLux Technology Co., Ltd Sertifikalar
Merhaba Lesley, Makineyi geçen haftalardan beri test ediyoruz. Şimdilik, makinenin iyi çalıştığı için mutluyuz. Siparişi vereceğiz, ancak teklif ettiklerinize ilişkin bazı ayrıntıları onaylamak için hala birkaç güne ihtiyacımız var. Yakında size geri döneceğim.

—— Alvaro

Merhaba Doris, Benim adım Lynn Trichilo. Santa Barbara'daki Four Seasons'dayım ve ön büroya havanın nasıl güzel koktuğunu sordum. Beni sana yönlendirdiler. Altın Bambu kokusundaki evim için basit bir şey arıyordum. Ne tavsiye edersiniz ve bunun maliyeti nedir? Sağol Lynn

—— Lynn Trichilo

GreatLux Technology Co., Ltd

1
companyPics.title0
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : GTU
No. Çalışanları : >100
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
GreatLux Technology Co, Ltd 2010 yılından bu yana koku dağıtım sistemi için profesyonel bir üretici, araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servis yapan. Biz çok küçük parçacıklara uçucu yağ değiştirmek için yüksek hızlı hava akımı ile soğuk difüzyon teknolojisi benimsemek ve havaya yayılır. Koku makinelerimiz, ısı olmadan güvenli bir koku sağlayabilir, çevrede iyi bir koku sağlar ve markanıza değer katar.

Koku makineleri otellerde, alışveriş merkezlerinde, perakende mağazalarında, trenlerde, pulik bölgelerinde, trenlerde, kişisel bakımda vb. Lütfen makineler için aşağıdaki avantajları kontrol edin.

1. Güvenilir hava pompası.
2. Soğuk difüzyon teknolojisi, ısı yok, artık yok. Herhangi bir sıvı bazlı kokuyu atomize edebilir ve havaya yayılabilir.

3. Susuz difüzyon eşit ve yaygın şekilde dağılır.

4. Peki atomize çekirdek tasarımı, atomize çekirdeğimizin performansı çok güvenilirdir.
5. Akrilik panel tasarımı, kolayca logonuzu yapabilirsiniz.

6. Basit kullanım ve bakım, koku kolay değişim için kullanıcı dostu tasarımı.

Bu ekipte 6 yıldan fazla deneyime sahip Satış ekibinin yanı sıra, özellikle Ar-Ge ve harika ekiplerimiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en yenilikçi ve profesyonel ürünleri sunabiliyoruz. Müşterilerimize en iyi fiyat / performans ürünlerini ve mükemmel hizmeti sağlayarak, müşterileri ve Büyük Lüks'ü kazan - kazan hedefine ulaştırmak için “Kalite ve müşteri memnuniyetini” ilke edindik.

Sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetine adanmış tecrübeli personelimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hizmetinizdedir. İyi iş prestij ve satış sonrası servis ile, Avrupa, Amerika, Orta Doğu gibi dünya genelinde müşterilerimiz arasında mükemmel bir ün kazandık.

Elde ettiklerimizin tadını çıkarırken, müşterilere daha fazla değer katmak için yenilikçi ve pazar odaklı ürünleri geliştirmeye devam edeceğiz. Bu arada, başarının değerli müşterilerimizin en iyi desteğinden geldiğini aklımızda tutacağız. En iyisi için değil, daha iyisi için! Gelecekteki iş ilişkileri tartışması için bizimle iletişime geçmeleri ve karşılıklı başarıya ulaşmaları için dünyanın dört bir yanındaki dostları sıcak bir şekilde karşılayın!

İletişim bilgileri
GreatLux Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Doris Huang

Tel: +86-13711217435

Faks: 86-20-29064947

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin